O nas

Witamy na stronie sklepu markowesrebro.pl!

Prezentujemy w nim biżuterię artystyczną, która powstała w naszej pracowni. Sztuką projektowania i tworzenia biżuterii zajmujemy się od 1972 roku. Nasza biżuteria tworzona jest z pasją i niezwykłą starannością. Łączymy nowatorskie spojrzenie (Karolina) i starą szkołę złotniczą (mistrz złotnictwa Marek). Czasami powstają rzeczy klasyczne a czasami zaskakujące. Zostały wykonane ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Staramy się, aby surowce z którymi pracujemy były najwyższej jakości i uroku. Każdy kamień wybieramy indywidualnie i dopasowujemy do niego oprawę i wzór.

Realizujemy się w pasji łączenia kamieni naturalnych ze srebrem lub złotem.

markowe srebro kolczyki

Kim jesteśmy

Karolina

Wywodząca się z Lublina mieszkanka Florianowa. Kocha przyrodę a biżuterię tworzy z pasją, którą zaraził ją Marek. Stara się z każdego kamienia, który wpadnie jej w ręce wydobyć i podkreślić jego urok i niepowtarzalność. Jej biżuteria podkreśla kobiece piękno, delikatność i dodaje im stylu.

Marek

Mistrz złotnictwa, artysta plastyk, który od zawsze wiedział co chce robić. Zaczął już w szkole w klasie jubilerskiej Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie. Jego biżuteria jest wyrazem najwyższej jakości i standardów starej szkoły złotniczej. Biżuteria, którą tworzy powstaje z miłości do piękna zaklętego w kamieniach. Wydobywa cały ich urok i piękno nie ujawniając tajemnic. Jego biżuteria jest dla kobiet, które wiedzą czego w życiu pragną.

Sami projektujemy i wykonujemy naszą biżuterię.

Opracowujemy biżuterię również według zleconych projektów.

Wykonujemy naprawy i renowacje starej biżuterii.

Tworzymy znaczki firmowe, sygnety, spinki do krawatów i mankietów z logo firmy w złocie lub srebrze.

Opinie klientów

five golden stars client excellent evaluation after use

Oj uzbierało się tej biżuterii w mojej szkatułce a wszystko to z “winy” Pani Karoliny która prowadzi sklep on-line Markowe Srebro. A dlaczego ?

Biżuteria jest przepiękna wręcz magiczna. Naturalne kamienie co ważne i bardzo staranne wykonanie.

Jeśli ktoś szuka tylko czegoś “ładnego” to znajdzie a jeśli ktoś pragnie nosić przy sobie kamień emanujący określoną energią też wybierze dla siebie coś odpowiedniego a zarazem pięknego

np. akwamaryny, czaroity i wiele innych. Kontakt z Panią Karoliną to czysta przyjemność , takt ,kultura i ogromna życzliwość.

Polecam, bardzo polecam ten sklep.

Realizacja zamówienia jest błyskawiczna ,wyroby są zawsze pięknie zapakowane i doskonale zabezpieczone.

Pani Barbara z Wrocławia

Przed około dziesięciu laty na imprezie “Giełda minerałów i wyrobów jubilerskich” w Katowicach spodobało mi się stoisko jubilerskie “Markowe srebro”.

Pierścionki i kolczyki z ciekawymi kamieniami, oprawione pomysłowo i z fantazją. I to był początek mojej współpracy z Właścicielami firmy.

Spytałam, czy ze znalezionych obok, u różnych wystawców, minerałów, można będzie zrobić pierścionki, bez obrabiania tych kamieni i Pan Marek Poniewierski
wyraził zgodę. Na każdej giełdzie można było znaleźć coś wartego oprawienia. Dziś moja kolekcja to 33 pierścionki, oryginalne, każdy w ciekawej oprawie.

Mam nadzieję, że ten zbiór dalej będzie się powiększać.

Teresa Wesołowska

Markowesrebro.pl to biżuteria z klasą

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i dokonania zakupów.