O nas

Witamy na stronie markowesrebro.pl!

Prezentujemy w nim biżuterię artystyczną, która powstała w naszej pracowni. Sztuką projektowania i tworzenia biżuterii zajmujemy się od 1972 roku. Nasza biżuteria tworzona jest z pasją i niezwykłą starannością. Łączymy nowatorskie spojrzenie (Karolina) i starą szkołę złotniczą (mistrz złotnictwa Marek). Czasami powstają rzeczy klasyczne a czasami zaskakujące. Zostały wykonane ręcznie z dbałością o każdy szczegół.
Staramy się, aby surowce z którymi pracujemy były najwyższej jakości i uroku. Każdy kamień wybieramy indywidualnie i dopasowujemy do niego oprawę i wzór. Realizujemy się w pasji łączenia kamieni naturalnych ze srebrem lub złotem.
Sami projektujemy i wykonujemy naszą biżuterię. Tworzymy biżuterię również według zleconych projektów.
Wykonujemy naprawy i renowacje starej biżuterii
Znaczki firmowe, sygnety, spinki do krawatów i mankietów z logo firmy w złocie lub srebrze też wykonujemy.
Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i dokonania zakupów.
Markowesrebro.pl to biżuteria z klasą

Krótko o nas

Karolina

Wywodząca się z Lublina mieszkanka Florianowa. Kocha przyrodę a biżuterię tworzy z pasją, którą zaraził ją Marek. Stara się z każdego kamienia, który wpadnie jej w ręce wydobyć i podkreślić jego urok i niepowtarzalność. Jej biżuteria podkreśla kobiece piękno, delikatność i dodaje im stylu.

Marek

Mistrz złotnictwa, artysta plastyk, który od zawsze wiedział co chce robić. Zaczął już w szkole w klasie jubilerskiej Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie. Jego biżuteria jest wyrazem najwyższej jakości i standardów starej szkoły złotniczej. Biżuteria, którą tworzy powstaje z miłości do piękna zaklętego w kamieniach. Wydobywa cały ich urok i piękno nie ujawniając tajemnic. Jego biżuteria jest dla kobiet, które wiedzą czego w życiu pragną.